Pre oko desetak godina imao sam pad na ledu i tom prilikom kod ortopeda mi je ustanovljeno samo uvrnuće ili distorzija stopala leve noge. Bez preloma i slično. Sada posle desetak godina pre oko 2 meseca svaka kiša, tj. promena vremena dovodi do užasnih bolova u stopalu leve noge, tačnije gorni deo stopala. Tako da ne mogu da se oslonim na stopalo već na petu leve noge.
    Molim Vas da mi odgovorite šta je uzrok ovim bolovima, da li je u pitanju reumatski faktor ili nešto drugo. Bolovi popuste posle par sati, do sledeće kiše tj. promene vremena. Napominjem da do sada nisam uzimao nikakvu terapiju za bolove u levom stopalu. Starosne dobi sam oko 40.godine. Šta da radim?
    Unapred hvala.