Poštovana,
    Bole me kolena, a doktori su mi postavili dijagnozu gorontoroza.
    Molim Vas da mi preporučite neke medikamente koji bi olakšali moje tegobe. Da li postoje nekakve injekcije koje bi se dale direktno u koleno i olakšalo mi moje patnje?

    Odgovoreno: 01. 11. 2008.
    • Postoji široka paleta lekova koje možete uzimati zbog gonartroze (nesteroidni antiinflamatorni lekovi), kao i preparati tipa PERIGONA. Postoje i injekcije koje se daju direktno u koleno. Savetujem da krenete redom, tj. najpre pokušajte fizikalni tretman, zatim dodajte neki od lekova - antireumatika nesteroidnih, pa tek onda, ako bolovi ne prestaju možete razmišljati o "injekcijama" direktno u koleno.