Ukočen mi je vrat, bole me tabani, ne mogu hodati. Lekar mi je prepisao tetrazepam i diklofenak. Reumatolog mi je predložio anatomske uloške koje sam kupila i pomažu mi pri hodanju. Radim u trgovini. Ovo mi je drugi mesec da koristim tu terapiju, a nisam izlečena. Primala sam i injekcije.
    Pitam zašto me bole tabani i šta da radim?
    Unapred hvala,
    Rajka

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Moguće je da postoji deformitet stopala u smislu "ravnih" tabana ili neki drugi, koji zbog dugog stajanja dovodi do pojave bola. Osim lekova koje uzimate, savetujem vam fizikalni tretman za vratni deo kičme i dolnje ekstremitete koji se može sprovesti u mestu stanovanja (ako postoji takva služba) ili u nekom banjskom lečilištu.. Za posao koji radite potrebna vam je odgovarajuća obuća.