Poštovanje,
    imam 30g. i danima osjetim bolove u gornjem delu ekstremiteta, od koljena, pa navišem ponekad me i koljena bole.
    Ne znam šta mi je?

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Ako bol nije posledica opterećenja, moguće je da se radi o početnim degenerativnim promenama na kolenu (gonartroza) što se može dokazati rendgenskim snimkom. Pokušajte lokalnu primenu gelova ili krema tipa nesteroidnih antiinflamatornih lekova (npr. Diklofenak sprej, fastum gel, biofriz gel i sl.). Ako stanje ostane isto, ili se bolovi pojačavaju treba da uradite osnovne lab. analize i lekarski pregled.