Doktorka,
    imam već oko 2 meseca bolove u desnoj peti, radio sam terapije, podvodna masaža, struja ultrasali ništa bolje. Ortoped mi je dao tablete Infubene i ništa bolje. Radim 8,5 sati dnevno i imam radne cipele sa metalnom zaštitom i ne znam šta ću više od bolova. Zamolio sam doktora da mi prepiše ortopedske cipele, ali zdrastveno osiguranje ne odobrava zato što su mnogo skupe oko 1500€, ne znam šta bi mogao da bi mi prestala bol. Ali ponekad me zaboli i rame, čas desno, čas levo, pa ne znam da nije to reuma.
    Dajte mi neku informaciju šta bih mogao da uradim protiv ovih bolova.
    Unapred Vam se puno zahvaljujem