Poštovana,
    Molim da mi odgovorite zašto već mesecima unazad imam stalne bolove u donjem delu leđa i kukovima takođe. Retko kada bolovi nestaju, pri pokretu su još intenzivniji. Imam 41 godinu. Isto tako već duže vreme me boli i leva ruka, u predelu od ramena do lakta u zadnjem delu, ako sam dobro objasnila i to samo pri određenim pokretima, ali neprijatna bol koja mi smeta u radu. Sada je počelo da me pomalo boli i desno koleno, isto tako samo pri određenim pokretima.
    Šta da radim, kako da bolovi prestanu, jer mi je baš dosadilo da me stalno nešto boli?
    Hvala!