Poštovana,
    Operisam sam 2004.g.od carcinoma prostate, izvršena je radikalna prostektomija. Sada se osećam dobro. Uzimam hormonalnu terapiju (Tabl.Flutamid i amp.Dephereline). Imam 64 godine.
    Da li mogu ići na fizikalni tretman, jer već 30 godina sam sa spodilozom i diskopatijom. Imam povremene tegobe, sada na vratnim pršljenima. Obzirom na neoplazmu napravio sam 2006. i ponovio 2007. sken kostiju i sve je u redu.