Već nedelju dana se javlja bol ispod desnog rebra, nešto kao probadanje, ali nije jak bol . Ovo traje već nekih nedelju dana. Imala sam stresan perid, pošto sam student, a i menstruacija mi kasni, tako da mislim da sam se možda i prehladila, ali nisam trudna sigurno. Imam 23 godine.
    Hvala unapred puno.

    Odgovoreno: 17. 10. 2008.

Komentari na pitanje: #12954

    • Ima vec duze vrijeme boli me desna podrebrica a ona me sad prosla ali sad neko probadanje vise pupka sa desne strane stvori mi nervozu radijo sam ultrazvuk i nalaze krvi i mokrace test na heliko bakteriju sve uredu to mi se desi ne cesto i kratko traje to propadanje dosta oce kad sam nervozan da mi se to desi a osjecam kad ujutru ustanem i naglo se protegnem da me ko pecka na toj desnoj strani ne pusac sam ne pijem kafu i imam 27 godina a prije sam pusijo i ponekad konzumiram alkohol i imao sam dosta stresova porodicni