Pre dva meseca imao sam povredu u saobraćajnoj nesreći. DG: idem, Fractura corporis C7 (CT verifikata) TH: Schanzov okovratnik tokom aktivnosti u proteklih dva meseca i anatomski jastuk, i mirovanje. Ne osećam bolove. Zaključeno mi je bolovanje.
    Interesuje me da li je potrebno primeniti dalje lečenje, fizikalnu ili bilo koju drugu terapiju, da li je potrebno ponovo snimiti prelom.
    Molim za savet.
    Hvala

    Odgovoreno: 16. 10. 2008.
    • Ako nemate bolove, slabost mišića ili druge smetnje, ako samostalno obavljate sve dnevne aktivnosti, nije vam potrebna nikakva dodatna terapija. Bilo bi dobro napraviti kontrolu za 1-2 meseca kako bi bili sigurni da je prelom srastao. Ako imate neku od navedenih smetnji indikovana je primena rehabilitacionog tretmana (najbolje u banjskim uslovima( hidroterapija, plivanje...)