Poštovanje,
    Moja majka ima 49 godina. U poslednjih nekoliko godina dešava se, a naročito zimi, da joj trne leva ruka i tad joj pobele prsti, zapravo srednji i domali prst, a nekada i mali. To je ranije trajalo po dvadesetak minuta, a sada sve duže. Inače, ima lošu cirkulaciju i urođenu srčanu manu valvulae bicuspida aortae II stepen (ne znam da li sam dobro napisala, ali koliko sam shvatila, nedostaje joj jedan srčani zalizak). Pritisak joj je 120/80, nema problema sa gojaznošću i nepušač je.
    Da li mi možete reći da li joj neke vežbe mogu pomoći kada dođe do toga i šta znači to što joj pobele prsti?
    Hvala Vam unapred,
    Milica