prolaosus disci interverrrrrrrtebralis lumbalis et disci intervebralis aliorum cum radiculapathia M5.11 , postovani doktore molim vas , ovo je dijagnoza moga supruga Da li mozete da nam odgovorite o cemu se radi , s postovanjem

    Odgovoreno: 22. 01. 2022.
    • Postovanje

      Pomenuta dijagnoza odnosi se na degenerativnu bolest kicmenog stuba  u smislu "izlazenja  " jezgra diska iz svog lezista sa mogucom  interakcijom na oodgovarajuce nervne strukture,od cega ce zavisi klinicka slika.

Komentari na pitanje: #193525

    • Dobar dan, imam diskopatiju l5 s1. Primila sam 4 blokade, anesteziju plus Kortizon. Zanima me da li mi laser terapija može pomoći kod diskopatije ili PRP ili ozon plus kiseonik što daju u kicmu? Šta daje bolje rezultate? Hvala Vam.

    • Slobodan Blazic 23. 01. 2022.

      Mnogo Vam se zahvaljujem na postavljenoj dijagnozi, da li postoji mogucnost lecenja. Zainteresovan sam , hvala unapred, S postovanjem Slobodan Blazic