Da li mogu saznati šta od th sme da se koristi za lečenje kalcifikata u ramenu,s obzirom da mi je upravo završena OP dojki (DCIS),trpim užasne bolove

    Odgovoreno: 02. 12. 2021.
    • Poštovana,

      Ukoliko nisu kontraindikovani terapijske procedure nakon operacije dojke a opet u zavisnosti od izveštaja hirurga postoje mnoge terapije u lečenju degenerativnih promena kalcifikata u tetivama mišića ramena ili takozvane rotatorne manžetne.

      iz ličnog iskustva najbolji efekat za Vase tegobe se postiže primenom shockwave terapija u preko 70% slučajeva naravno podvlačim ukoliko nema kontraindikacije za primenu iste.

       Pozdrav

Komentari na pitanje: #191403