Imam bol u donjem delu leđa koji se proteže niz levu nogu. Bol u kuku i trnjenje stopala. Rtg snimak karlice i leđa,...ili? Vaša preporuka? Savet?

    Odgovoreno: 06. 11. 2019.
    • Postovani

      Navedena simptomatologija koju ste  naveli govori u prilogu tkz.radikularnog sindroma  ili u narodu poznatije kao  isijas. Svakako je potrebno obratiti se nadleznom fizijatru koji ce dodatnim dg procedurama verifikovati uzrok Vasih tegoba...Vrlo je bitno ,a posto ste mladja osoba,da se u slucaju "pada stopala" ili gubitka odredjenih pokreta u stopalu  ... odmah javite Vasem lekaru !

      Pozdrav,