Postovani

    Majka (78)je imala blazi mozdani udar i nakon toga malo teze hoda tj šepa na jednu stranu.

    Da li bi joj od koristi bili oni stapovi za nordijsko hodanje da lakse hoda i da se ne savija naprijed?

    Hvala

    Odgovoreno: 03. 10. 2019.
    • Postovani

      Moja preporuka ovim nacinom komunikacije..bez  licnog klinickog sagledavanja pacijenta  nakon CVI a ,a s obzirom na god.starosti i posledice nesigurnog hoda i moguceg pada je da joj nabavite hodalicu ili tkz.setalicu sa 4 tacke oslonca sa kojom ce imati mnogo sigurniji hod dok slaba muskulatura jedne polovine tela ne ojaca..

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #163981

    • A kad joj muskulatura ojaca da li su joj onda preporučiljivi ti štapovi za nordijsko hodanje (kod šetnji po prirodi i parku)?