Poštovani, Novembra 2018.godine sam prilikom vežbi osetila bol u kuku i jak, tup bol nakon tuširanja. Lekar mi je rekao da sam istegla sedalni mišić i dao mu Deep relief gel. Međutim, vremenom je bol postajao sve jači i bolela me sve veća površina na kuku, a sada i mišići na istoj nozi... Na pregledu ovog meseca mi je rečeno da je to sve i da ne pijem nikakve lekove i da je to to... Da istrpim bolove.... Mene interesuje da li to može da se na neki način leči, ili da li je potrebno da se odrade neke analize.? Da li je možda neki drugi problem, a ne mišić? Sada je septembar 2019.godine i to je skoro godinu dana od kada sam osetila bol i toliko već trpim velike bolove koji se pojačavaju kako vreme prolazi.... Hvala unapred.

    Jelena

    Odgovoreno: 03. 10. 2019.
    • Postovana.

      Dugotrajan bol koji osecate u predelu kuka a koji se siri duz noge ,svakako zahteva ozbiljnije sagledavanje Vasih tegoba...za pocetak po mom misljenju  uraditi rtg  LS dela kicme ev i karlice i kukova ...kako bi se diferencijalno dijagnosticki otklonila sumnja na ostecenje nerva u predelu lumbosakralne kicme