Imam osteoporozu,išla sam na fizikalnu terapiju 10 dana i dalje me boli,htela sam da vas pitam kupila bih tenis za kućnu upotrebu pa me zanima da li bi mi pomogao

    Odgovoreno: 03. 10. 2019.
    • Postovana

      OSTEOPOROZA kao  patolosko stanje kostiju NE BOLI...!!!!

      Iz Vaseg dopisa se ne moze zakljuciti gde imate bolove samim tim i zbog eventualnih razloga istih...osteoporoza ne uzrokuje bol vec lecenjem nje sprecavamo posledice poput patoloskih preloma kostiju na manju nego uobicajenu mehanicku silu..

      Pizdrav