Zdravo! Mene zanima kako da povecam masu listova, jer su mi nesrazmerni u odnosu na gornji deo tela! Probao sam razne vezbe i kombinacije i nista, poraste tek 1 -2 cm u obimu, sto je smesno u odnosu na gornje partije, i butine!: ) mozete li da mi preporucite neki program vezbi za listove!? Hvala

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Listovi su tema u kojoj nema mnogo mesta za razradu. Svi znamo koje su vežbe, samo je bitan intenzitet i raznolikost vežbanja uz još uporniji rad. Treba postaviti opterećenje da je opseg maksimalnog broja ponavljaja oko 10.