Zanima me postoji li neka vezba sa kojom bi najefikasnije skinuo stomak. Problem je u tome sto imam naslagu u vidu sala na stomaku, koja nije velika. Pre bih rekao da mi je stomak vise naduvan nego sto imam masnih naslaga. Posledica toga mislim da je ta sto sam pre nekoliko godina naglo prosirio zeludac i ostale organe jer sam se naglo ugojio, i za 30-45 dana sa 75 skocio na 85kg. Ako postoji neka vezba ili dijeta molim da mi pomognete. . .

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Glvna vežba za skidanje stomaka je kalorijski deficit. Količina kalorija koja se unese kroz hranu mora biti manja od one koja se potroši na metabolizam, kretanje, vežbanje,. . . Znači pametna dijeta i lagani kardio trening.

      na žalost ne postoji vežba za skidanje sala.