Postovani, zeljela bih da pocnem da radim jogu sama kod kuce molim vas da mi kazete sta je najbitnije i da li je uopste moguce izvoditi vjezbe joge sam jer u mom gradu nema obucenog trenera joge. U nadi da cete mi uskoro odgovoriti, s postovanjem verica

    Odgovoreno: 21. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Verice izvinite što ste ovoliko čekali na odgovor.

      nisam stručan za jogu ali ono što mogu da vam kažem da je bolje vežbati nego ne.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #37666

    • Ja idem na yogu i super se osecam uvek posle. Sada sama radim svaki dan pet tibetanaca, ako ste zainteresovani p[oslacu vam meil-om vezbe! Pozdrav mira!