Poštovanje,
    Da li mi možete reći koji je razlog da su mi mišići stalno mekani (nisu čvrsti i puni snage), a imam mišićnu masu i to je tako bez obzira kako se hranio ili trenirao. Inače treniram redovno sa tegovima-veće težine, radim kardio i pravilno se hranim (sve od ovoga u normalnim količinama). Da li je to zbog nedostatka nekih vitamina ili minerala, nizak testosteron ili slično?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Sada se dvoumim da li da odgovorim knjiški ili iz srca. Mislim da je druga varijanta primerenija mom temperametnu. VELIKE TEŽINE! To je odgovor. Sve što možete da dignete više od 8 ponavljaja bez problema nije velika težina. Svaka vežba koju možete da uradite u više od 2 - 3 serije nije rađena sa velikom težinom. I da ne zaboravim VELIKA TEŽINA!
      Pozdrav.