Veliki pozdrav za mog sugrađanina. Imam sledeći problem: dobro sam građen, bavim se sportom (igram fudbal, trčim) ali imam malo veći stomak i nikako ne uspevam da to dovedem u red. Vodim računa o ishrani, ne pijem alkohol ali stomak mi je i dalje kao naduven. Šta bi mi vi savetovali?
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Ono sto mi prva pada na pamet a što je uvek tačno je da unosite više kalorija nego što ih trošite. Znači smanjite malo broj kalorija koje unosite i ubacite svakog dana 30 - 45 minuta brzog hodanja. Pridržavajte se toga religiozno 6 meseca i eto stomaka kao u osmom razredu. Nepogrešivo