Dobar dan,poštovani zanima me jedno pitanje. Nezgodno mi je otići lekaru pa bar da čujem savet Imam dugogodišnji problem sa bubuljicama na zadnjici(ili kako se to već zove

    Opis mesto na zadnjici svrbi pa bude kao tvrda crvena bolna površina onda nabubri do veličine klikera i posle 4dana pukne .

    Redovno menjam donji veš redovno se kupam(tuširam)

    Ne znam šta sve nisam probala što sam od saveta dobijala i krema (da tretiram kao lice) i limun i slana voda i tople i hladne obloge Koristim antibakterijski sapun iz limesa

    Više nisam pametna Bubuljice (tvrde kvrge koje puknu )dobijam jednom mesečno ili pre ili posle menstrualnog ciklusa Najčešće posle Limun slana voda i antibakterijski sapun mi pomognu za 5 dana nestanu ali opet se pojave oko cmenstrualnog ciklusa. Orvi put se pojavilo poske prve menstruacije Kako se toga rešiti za stalno

    Iskreno u kupaći se ne mogu skinuti od sramote Hvala unapred na odgovoru