Poštovani, već neko vreme, oko 5 godina, trčim i radim vežbe snage u kućnoj verziji teretane. Međutim, ja sam visoka 1,50 ( 47 kg, 34 godine ) i hormon rasta mi je bio ispitivan u detinjstvu i otkriveno da je bio u donjoj granici normale,

    Mene zanima da li dizanje težina može da učini da postanem niža? Da li će biti posledica po moju visinu ako budem nastavila sa dizanjem tegova?

    Znam da su maratonci niži na cilju nego na startu, ali da se posle oporavka sve vrati u normalu, ali s obzirom na gorepomenuto ispitivanje hormona rasta mislim da ćete shvatiti zabrnutost, a tu su i dodatni komentari moje okoline da ne treba da povećavam težine sa kojima radim jer će me učiniti nižom

    Hvala unapred. .