Postovani, Bio bih vam zahvalan na odgovoru. Dugo vec treniram i imam jako dobre rezultate. Kako covek valjda uvek zeli vise i bolje odlucio sam da u cilju poboljsanja atletskih performansi probam Testosteron Depo 250mg, planirao sam jednom nedeljno u trajanju od nekoliko meseci. Vec nekoliko dana nakon prve doze poceo sam da osecam jaku glavobolju i talase vrucine, te odlucio da potpuno prekinem sa testosteronskom terapijom. Sada je vec skoro 10 dana od kada sam primio tih 250mg, ali su glavobolja i talasi vrucine i dalje prisutni. Kada mogu da ocekujem da ove tegobe nestanu? Hvala!

    Odgovoreno: 12. 08. 2020.
    • Poštovanje,

      taj ‚‚rush'' efekat je jedna od nuspojava. Ne brinite ništa jer ste prestali posle jedne doze. Vrlo je mala verovatnoća da napravite bilo koji hormonski disbalans nakon jedne doze. Vratiće se sve u normalu nakon 2 nedelje. Ukoliko i nakon toga simptomi ne prestaju javite se endokrinologu i odradite test na sve polne hormone, hormone štitne žlezde i adrenalne hormone. U skladu sa rezultatima se predlaže rešenje.