Poštovani,
    Kojim vežbama i na koji način mogu povećati mišićnu masu sa obzirom da sam visok 179 a imam 65 kg. Želim da povećam snagu ali bez odlaska u teretanu i bez korišćenja nekakvih sredstava. Kako se to može uradit, da li sklekovima trbušnjacima ili čime već
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 04. 2007.

Komentari na pitanje: #572

    • Bavim se sportom rekreativno. Imam 19god, visok sam 193cm a tezak 72kg... Mozete li mi reci kako da uvecam svoju pre svega telesnu tezinu, a potom i misicnu masu... Da li bih trebao da koristim neki suplement ( kreatin, protein)?