Ispravna mail adresa

    Odgovoreno: 07. 04. 2021.

Komentari na pitanje: #181202

    • Ljiljana Djukanovic 07. 04. 2021.

      U poslednjih 4 meseca cujem otkucaje srca u uhu. Napominjem da je to samo u desnom uhu. Otkucaji su ritmicni sa pulsom srca .Orl pregled koji sam obavila u Valjevu je urednog nalaza sem malo pada sluha na tom uhu ali nista znacajno. UZ karotida vrata je urednog nalaza.Po preporuci Orl koristila sam mesec dana dexsazon koji mi nije pomogao ili je bio u maloj dozi od 1 mg, cetraxsal kapi, dexsametazon neomicin kapi, sve bez uspeha. trenutno pijem vitamine Neurontin fortea.Molila bih vas da mi date vase misljenje kao i dalji tok ispitivanja.Zanima me da li bi ultrazvucnim pregledom uva mogla da se vidi neka deformacija krvnog suda .Napominjem da je ovo pocelo posle prelezane korone. Hvala unapred. Ljiljana Djukanovic , Valjevo

    • Poštovani. Uradila sam uvećavanje usana hijaluronom po drugi put u novembru 2020. Htela bih da uradim uvećavanje usana biopolimerom. Zanima me procedura zbog već stavljenog hijalurona. Hvala vam.