Postovani, Imam 67 god. Od pre oko 4 meseca mi se na obrazu, u visini mindjuse sa leve strane,i u uglu usne, isto sa leve strane, pojavilo udubljenje. Pitam se da li je samo od starosti i ako jeste, zasto samo sa jedne strane. Ne osecam nikakve smetnje u vezi toga. Ne znam koga da pitam. Moja Dr.opste prakse takodje nije znala. Pozdravljam i zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 31. 03. 2019.

Komentari na pitanje: #161598

    • Poštovana doktorice, Izvinjavam se zbog pauze, imala sam problema sa kompjuterom. Šaljem vam još jednu fotografiju i da napomenem da me često bole gornje vilice (i sad dok ovo pišem).

      Inače, moje vilice imaju jako velike grebene kojie sam pre nekoliko godina operisala (smanjivala) zbog nove proteze. Takodje, pre četiri meseca sam operisana od raka desne dojke. Nisam dobila hemoterapiju (samo zračenje), tako da se samo kontrolišem na tri meseca. Još jednom se izvinjavam zbog pauze i zahvaljujem i na prethodnom i na budućem odgovoru.