Da li smem nesto da koristim za potenciju? Terapiju koju koristim je triplixam 10 10 2.5 Hipertenzija. Problem ne postizanje erekcije odnosno cvrstina inace imam 49god Hvalaaa

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovani,

      Pre nego što počnete sa upotrebom bilo kakvih preparata za potentnost, preporučujem da prvo odradite analize polnih hormona kod nadležnog endokrinologa. U celu priču se može uključiti i urolog.

      Molim vas da sve pregledete zakažete nakon vanrednog stanja i završetka epidemije jer vaše tegobe nisu urgentne, a do tada hvala što ostajete kod kuće.

      Pozdrav

      dr M. Nikolić