Izgubio sam za mesec dana 26 kg. Nenormalno se znijim i imam nesanicu stalno mi je vrucina, imam povisen krvni pritisak, bolove u glavi, suzemi oci i stalno mi je zamucen pogled. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.
    • Poštovani,

      obavezno proverite hormone stitaste zlezde, savetujem da uradite ft4 i stsh, i ako su oni u normalnom opsegu obavezno proverite ostale pretrage jer ste izgubili mnogo u telesnoj masi za kratko vreme, sto ipak moze da ukaze na postojanje nekog oboljenja, obavezno i to odmah proverite i nivo secera u krvi.