Poštovani, imam 20 godina. Pre 3 godine imala sam anemiju (fe je bilo 0,7). Pre 4 meseca, konstantovan mi je hasimoto tioridis, tsh - 5,93 mlu/ml, tg - 37,46 ng/ml, anti-tg - 322,2 lu/ml, anti-tpo - 296,5 lu/ml, ft4 - 12,6 pmol/l, ft3 - 3,9 pmol/l. Dobila sam terapiju Euthyrox 50 mg. Otkad sam počela da ga pijem, konstantno mi je vrućina, znojim se puno (nikada ranije se nisam znojila, pa ni na 40 stepeni) i na vratu mi izlaze bubuljice (osip) sve više i više, ni to mi se ranije nikada nije dogadjalo.

    Takodje sam jako razdražljiva i nervozna i jako brzo planem (nisam takva bila, niti to mogu da kontrolišem). Da li to ima veze sa hormonima koje pijem, da li mi je doza prejaka? Takođe sam operisala cistu na jajniku pre mesec dana, dobila sam transfuziju i imala sam alergijsku reakciju na krvnu plazmu, možda i to ima neke veze?
    Veliki pozdrav.