Radila sam analize krvi,sve mi je na donjoj granici,hormone ne u poslednje vreme osecam premor i napetost usled brojnih obaveza koje sam imala.Inace od kada znam za sebe dlanovi i stopala mi se prekomerno znoje,tako je kod nekoliko clanova u mojo porodici,ali sa godinama sve vise.Imam 29 godina,koza leti mi je sve masnija a i kosa koja mi je izuzetno gusta iako je oduvek dosta opadala.Sada sam zabrinuta jer se u poslednjem periodu vidno proredila,izgibila je volumen.slepljene je i dosta masno teme.Najvise opada nakon pranja.Sa cime ovo moze biti povezano,krenula sam sa unosom b vitamina ,a terapiju na stitnu zlezdu sam radila pre otprilike 4 godine kada je bila ok.Inace sam zadnjih mesec dana pod terapijom jer imam heliko bakteriju.Savet

    Odgovoreno: 11. 07. 2008.
    • Postovana,
      Sa Helicobacter pylori infekcijom ne mogu biti povezane tegobe koje imate, Potrebno je da u ovom periodu unosite sto vise tecnosti da jedete tecno i kasasto, ako imate i dalje probleme sa stolicom koristite Sirup Portalak 3x1 supena kasika da olaksate praznjenje uz Espumisan koji uzimate,