Postovani, imam povremene tupe bolove ispod desnog rebarnog luka, najvise u lezecem polozaju, koji traju oko 15min i prodju, vec mesec dana. Sta je u pitanju?

    Odgovoreno: 15. 12. 2020.
    • Poštovana,

      Potrebno je prvo da se uradi ultrazvuk stomaka, a potom, ukoliko je nalaz u fiziološkim granicama, odnosno bez patološkog nalaza, se javiti gastroeneterologu (isključiti gastroenterološko poreklo Vaših tegoba).

      Ukoliko je i to u redu, onda je potreban pregled fizijatra (mogući problemi sa kičmom).

      Srdačan pozdrav