Poštovana, zbog invazivnog adenokarcinoma na grlicu materice u 38. godini sam imala radikalnu po Wertheim-Meigsu. S obzirom na to, usla sam u menopauzu i pojavili su mi se problemi izmedju ostalog i sa stitnom zlijezdom. Mozete li mi preporuciti koje preparate, vitamine i minerale, treba da koristim da bih usporila starenje svog organizma i na sta bih trebala uopsteno da obratim paznju. Srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 08. 11. 2020.

Komentari na pitanje: #174347

    • Poštovana, mene bi interesovalo prevashodno na koji način mogu da usporim starenje svog organizma, s obzirom na navedenu operaciju i to što sam ušla u vještačku menopauzu. Hvala na odgovoru! Pozdrav!