1. Ultrazvuk štitne žlezde

    Pitanje broj: #139405

    Radio sam ultrazvuk štitne žlezde i sve je uredu. Interesuje me jedna stavka, pise traheja - medioponirana, šta to znači?

    Odgovoreno: 11. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #139405

    • Dobar dan moja hčerka ima tezavi s štitna izvidi so Tsh 13.45o T3 prosti 6.31 T4 11.71 hvala

    • Postovani imam problem sa stitnom koji mi je relativno skoro nadjem imam sve analize uradjene gde su mi predlozili operaciju

    • Pozdrav!
      Poslala sam pitanje i sliku sa ultrazvuka jos pre par nedelja a odgovor mi nije stigo. Da li mozete da mi odgovorite jer mi je jako bitno? Unapred hvala!