1. problem sa potencijom

    Pitanje broj: #1262

    Imam 36 godine. Već nekoliko godina osećam problem u seksu. Dešava mi se kada treba da se desi vrhunac, izgubim zelju. Želim da vas pitam da li je to neki hormononski poremećaj ili je nešto drugo. Nadam se da mi možete da pomognete?

    Odgovoreno: 25. 09. 2007.
    • Najbolje bi bilo da se obratite nekom ko se bavi problemom potencije radi utvrdjivanja uzroka tegoba koje navodite. One nisu uvek organske prirode već često mogu biti i psihičke. Zato svakako trebate konsultovati strucnjaka iz te oblasti da bi se utvrdio uzrok a potom i adekvatna terapija.

      Ass dr.Milena Velojic Golubovic