postovani doktore, imam 23.god. i rezultati su sledeci: TSH 1,5; FT4 14,4; > TT3 0,8. zanima me koliko je ozbiljna situacija, jer mi je nesto smanjen > TT3. da li treba da se ponove analize? > > hvala!

    Odgovoreno: 03. 04. 2008.
    • Obzirom da su vam vrednosti TSH i FT4 u referentnom opsegu i ako nema klinickog nalaza koji bi ukazivao na eventualni poremecaj funkcije zlezde, nema potrebe da se brinete. Naravno, uvek mozete ponoviti vrednosti ali po meni za tim nema potrebe jer su vam ponavljam i TSH i FT4 u granicama normale. Ass.dr MIlena Velojic Golubovic