postovani doktore imam problem koji me vec zabrinjava ispod brade tj.sami podbradak je naticao jedno vrijeme isla sam kod ljekara tj.uho grlo nos i oni nisu nista ustanovili dali su mi linkocin i to se tada smirilo sad kada je bilo hladno ponovo je nateklo ,imam kvrzicu na sred podbradice i to je sada pomodrilo sa vanjske strane.mala modrica kolika je i ta kvrzica .takode mi se usta malo vise suse molim vas da mi kazete vase misljenje unaprijed hvala

    Odgovoreno: 24. 03. 2008.
    • Po lokaciji koju navidite promena se ne moze dovesti u vezu sa štitastom žlezdom niti sa bilo kojim drugim endokrinim organom, tako da mogu samo da vam preporucim da se javite maksilofacijalnom hirurgu za pocetak a on ce proceniti da li ima potrebe za daljim ispitivanjem i od strane koga. Ass.dr Milena Velojic Golubovic