Hvala na brzom odgovoru!Zato sam i zelela vase misljenje,jer sam sumnjala,iako su mi rezultati vec godinama uredni pitala sam se zasto pijem lekove.Prvo sam pila Tivoral,pa mi je doktorka prepisala Euthyrox pre dve godine.A cvor mi je ustanovljen posle godinu dana od uzimanja Euthyroxina.Sledeca kontrola mi je zakzana za godinu dana,ali ja bih zelela da potrazim i drugo misljenje.Da li bi ste mogli da mi preporucite nekog kvalitetnog doktora ili institut?

    Odgovoreno: 16. 03. 2008.
    • Ukoliko je vama supstituciona terapija ( tbl.Tivoral, tbl.Euthyrox ) propisana radi postojanja smanjene funkcije stitaste zlezde odnosno ako bolujete od Hipotireoze, onda je primena leka kod vas dozivotna i neophodna da bi se odrzao normalan rad ovog organa a samim tim i vaseg organizma.Vi na zalost ne navodite jasno zasto vam je lek uveden tako da ja ne mogu da zakljucim da li je terapija opravdana ili nije. Ass.dr Milena Velojic Golubovic