Upomoc! Zovem se T. i za 11 dana punim 13 godina. Tacno nisam shvatila cega ste Vi doktor, ali ako imate bilo kakav savet za moj problem ja vas molim da mi ga date, jer imam velikih problema sa aknama (hvala Bogu samo na licu) i svaki savet bi mi pomogao, jer mama nece da me vodi kod dermatologa, jer misli da je to glupo, pa moram sama da se snalazim i da trazim savete! Molim vas pomozite mi!!!

    Odgovoreno: 19. 02. 2008.
    • Ja sam endokrinolog i bavim se zlezdama sa unutrasnjim lucenjem. Obzirom na tvoje godine i ne tako redak problem sa aknama u tom uzrastu, smatram a istovremeno se i slazem sa tobom, da bi trebalo da se obratis dermatologu koji bi te pregledao i ako treba zapoceo lecenje tvoje koze, obzirom da problem o kome pises nece sam od sebe nestati. Ass. dr MIlena Velojic Golubovic