Molila bih ako ste u mogucnosti da mi posaljete sliku,opis funkcije,nacin upotrebe i stepen uspesnosti tretmana insulinskom pumpom.  Unapred zahvalna Irena P

    Odgovoreno: 08. 01. 2008.
    • Nisam u mogucnosti da vam posaljem ono sto ste me pitali ali sve te podatke mozete naci na internetu ( kljucne reci : insulin pump, paradigm 712, Medtronic). U slucaju da ste iz Nisa ili negde u blizini mozete mi se i licno obratiti na Klinici za Endokrinologiju KC Niš. Ass.dr Milena Velojiæ Goluboviæ