Poštovani,
    S obzirom da bolujem od hipotireoze i pijem eythirox 1x1 50mg, interesuje me koji način ishrane da izaberem a da zaustavim gojenje. U poslednje 2 godine sam se ugojila oko 20kg-i to prilično utiče na moju psihu.
    Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 23. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Ukoliko su Vam hormoni u redu (jako bitno) onda bi najbolje bilo da se javite doc. dr Vesni Dimitrijević-Srećković na institutu za endokrinologiju, dijabetes i bolesti metabolizma, kliničkog centra Srbije koja ima dugogodišnje iskustvo na tom polju i vrlo uspešno rešava pitnje prekomerne gojaznosti udružene sa depresijom, individualno podešenim jelovnicima.
      Srdačno, dr. Milena