radio sam hormonske analize i svi nalazi su uredni sem prolaktina cija vrednost iznosi 402. interesuje me njegova uloga u organizmu i da li je nophodna nekakva terapija. HVALAM

    Odgovoreno: 16. 05. 2008.
    • Nazalost niste mi napisali koje su referentne vrednosti za prolaktin i laboratoriju u kojoj ste radili njegovo odredjivanje posto postoje razlike te ne mogu da se izjasnim. Takodje mi niste napisali zasto ste radili hormonske analize i na kakve se tegobe zalite. Kako bilo, ako vam je receno da su vam vrednosti prolaktina povisene potrebno je da se obratite endokrinologu koji ce vas pregledati i dati svoje misljenje o eventualnoj potrebi za sprovodjenjem nekog dodatnog ispitivanja.