Doktore prvo jedan pozdrav za Vas, a sada da Vas pitam za moj po meni ogroman problem a radi se o "Erektilnoj disfunkciji". Ja sam uradio sve neophodne rezultate i kod urologa i kod endokrinologa na VMA rezultati su uredni osim povećanog prolaktina . Ja ću vam sada dati rezultate pa mi Vi odgovorite šta bih mogao i trebao dalje. T3 1.4; T4 69; TSH 1.35; LH 2.5; FSH 2.3 TESTOSTWERON 2.3 PROLAKTIN 8h 583 11h 458 13h 467 a na klometolskom testu rezultati prolaktina su sledeći: 0 155; 30 875; 60 620; 90 488; 120 427 ostalo je sve u redu i dan danas posle skoro godinu dana kod mene je slučaj nepromenjen šta dalje i na koji način? Ja sam se već obraćao urologu i u njegovom odgovor mi je rekao da rešim problem prolaktina sa Vama.Unapred se zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 16. 05. 2008.
    • Na osnovu svaga sto ste napisali vasa erektilna disfunkcija jeste hormonske prirode i svakako je potrebno da se jevite endokrinologu radi kompletnog ispitivanja, postavljanja definitivne dijagnoze i naravno adekvatnog lecenja.