unazad pola godine idem na pretrage stitne na kojoj imam cvor, radila sam scintiogram te sam narucena sad u petom mjesecu na punkciju istog.Oduvijek imam strogo redovan cikus(osim u dva slucaja trudnoce) zadnji porod sam imala prije 8 godina.zadnju menstroaciju sam imala 15.03.2008 i slijedecu trebala dobiti 13.04. ali nisam do 03.05. u zadnja dva dana primjetila sam iscjedak iz grudi u kapljicama na dodir koji slici mlijeku i jako sam uplasena, citala sam da je to od tumora na hipofizi. molim vas da mi kazete da li je to izlijecivo i da li je smrtonosno. u velikoj sam panici, pomozite mi hvala

    Odgovoreno: 16. 05. 2008.
    • Kao prvo proverite da niste u drugom stanju. U slucaju da niste obratite se ginekologu ali i endokrinologu radi pregleda i hormonskog ispitivanja. Nema razloga za paniku.