Postovani, imam 40 godina. Interesuje me da li ovi simptomi ukazuju na neki hormonski poremecaj - povremeno mi se gubi glas, sto me tera na kasalj i promuklost, malaksalost, malo povisena telesna temperatura i neki kg vise u odnosu na raniji period. Izuzev operacije krajnika kao dete, do sada nisam imala nikakvih ozbiljnijih zdravstvenih problema. Molim Vase misljenje i savet.

    Odgovoreno: 16. 05. 2008.
    • Vrlo je nezahvalno davati odgovor na pitanje kao vase obzirom da bez pregleda pacijenta i realnog uvida u njegov klinicki aspekt same tegobe koje navodite ne moraju nista da znace a i mogu. Te najbolje bi bilo da se obratite endokrinologu koji bi vas pregledao i ako smatra da ima potrebe indikovao neko hormonsko ispitivanje.