Poštovani doktore, Nedavno sam saznao za ovaj sajt i uz pomoć istog otkrio i malo više saznao o svom problemu.Mislim da je to moje saznanje nedovoljno kao i mera koju bih trebao preduzeti da se izlečim.Ja imam GINEKOMASTIJU,sada sam siguran,a to isto mo je konstatovao lekar za vreme služenja vojnog roka pre 2'0 godina.Obzirom na opasnost da preraste u nešto ozbiljnije molim Vas za savet i predlog šta i gde da uradim neophodne preglede ili operaciju ?

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Kao prvo obratite se hirurgu koji bi vas pregledao i procenio da li ima potrebe za hiruskom korekcijom a i eventualnim endokrinoloskim ispitivanjem.
      Ass.dr Milena Velojic Golubovic