Moja bratanica ima 16 godina i visoka je svega 150 cm. Gde bi smo mogli obaviti preglede u Beogradu kako bi ispitali hormon rasta? Ona je cesto patila od upale krajnika, koje nije operisala, samo treci, a sada pati od sinusa i jako cesto pije atibiotike, prima injekcije i kapi za nos.Da li postoji povezanost. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 23. 04. 2008.
    •  Problemom hormona rasta se u Beogradu najvise bavi Prof.dr Vera Popovic koja radi na Institutu za Endokrinologiju, KC Srbija. Sto se tice povezanosti verovatno nema nikakve ali ipak treba dete prvo pregledati pa donositi zakljucke.
      Ass.dr Milena Velojic Golubovic