1. Terapija hormonom rasta

    Pitanje broj: #38261

    Zanima me kako se sprovodi terapija hormonom rasta, da li treba da se leži u bolnici?

    Odgovoreno: 10. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ne treba da se leži u bolnici, dobija se kao insulin ali dijagnostika koja prethodi odluci da je on potreban zaslužuje detaljna ispitivanja nivoa hormona koji se radi u različitim vremenskim razmacima, i dobu dana pa je tu potrebno kratko bolničko ispitivanje. Terapija nije kratka i zavisi od puno elemenata.