Dobar dan.Mom sinu od 12 godina postavljena je dijagnoza Ginekomastiji lat.dex. Uz nalaz glasi: U desnoj dojci retronamilarno hipoehogena zona promera 22x11mm koja najviše odgovara dendritičnoj ginekomastiji i veća je u odnosu na prethodna nalaz(pre oko 10mm). Predložen pregled endokrinologa. Interesuje me kako se leči ovaj problem. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 05. 11. 2021.

Komentari na pitanje: #190556

    • Hvala Vam na odgovoru.Intetesuje me samo da li su to benigne promene i da li mogu posle uklanjanja ponovo da se stvore.Srdačan pozdrav!