Postovani imam jedan problem i nadam se da mi vi mozete pomoci.Pre dve godine sam imala porodjaj koji je bio veoma tezak,Posle porodjaja otprilike godinu dana osetila sam bol sa desne strane u krstima koji se sirio po celom stomaku kao neka naduvanost cak se sirio bol i do lopatice,ginekoloski je sve u redu,da i jos ponekad kad kinem pustim malo mokrace.Taj bol mi se javlja otrilike na dve nedelje znaci ucestalo bude jedan dan i prodje.Nisam obavljala nikakve analize

    Odgovoreno: 17. 08. 2008.
    • Posto ne navodite nista od dopunskih ispitivanja , a navodite samo tegobe, koje najverovatnije ne poticu od strane urinarnog trakta, neophodno je da se urade komplet laboratorijske analize, ultrazvucni pregled bubrega i nakon toga eventualna konsultacija nefrologa i urologa, koji ce videti da li su potrebna dalja ispitivanja i eventualno lecenje.Zbog osecaja nadutosti u stomaku neophodno je da se javite i gastroenterologu.